Metr kwadratowy we wrocławskim Sky Tower w cenie samochodu – TerazWrocław.pl – Informacje Praca Studia Nauka Imprezy Mieszkanie we Wrocławiu Stancje

Metr kwadratowy we wrocławskim Sky Tower w cenie samochodu

16 stycznia 2008 w Aktualności

Cena za metr kwadratowy w najwyższym polskim wieżowcu mieszkalnym wynosi od 14,4 do 50 tys. zł. Oczywiście im wyżej tym drożej. Potencjalnych inwestorów nie odstrasza nawet fakt, że dopiero zakończyło się wyburzanie Poltegoru, a ponad 200 metrowe Sky Tower nie ma nawet fundamentów. Większość najbardziej prestiżowych mieszkań jest już zarezerwowana, choć wprowadzać się będzie można dopiero na przełomie 2010/2011.

Za tak niebotyczną cenę otrzymuje się mieszkanie"pod klucz", z w pełni wyposażoną kuchnią łazienką i elektronicznym systemem zarządzania klimatyzacją i ogrzewaniem.

W Sky Tower znajdą się 844 apartamenty, ale także 36 tys. m. kw. biur (do wynajęcia w cenie 17-22 euro za metr), 51 tys. m.kw. powierzchni usłgowo-handlowych, którą zajmą kawiarnie, restauracje czy salon odnowy biologicznej oraz niespełna 100 tys. m. kw. podziemnego parkingu. Całość będzie kosztować, bagatela, ok. 400 mln. dolarów.

Przeczytaj więcej o nowych wrocławskich inwestycjach budowlanych. 

Podziel się opinią! Dodaj komentarz.
0

Twój podpis: (pole jest wymagane)