Wrocławski aquapark otwarty – TerazWrocław.pl – Informacje Praca Studia Nauka Imprezy Mieszkanie we Wrocławiu Stancje

Wrocławski aquapark otwarty

17 lutego 2008 w Wydarzenia

Wrocławski aquapark otwarty

Wrocławski aquapark otwarty

Na wszystkich, którzy odwiedzą aquapark, czeka wiele atrakcji, m. in. basen ze sztucznymi falami, kilka zjeżdżalni o różnym stopniu trudności (w tym pierwsza w Europie, ośmiometrowa skocznia High – Fly), strefa specjalnie dla dzieci z basenem, brodzikiem, okrętem pirackim i armatkami, cztery jacuzzi i galeria wypoczynkowa z solariami i leżakami. W oddzielnej strefie znajdzie się basen sportowy o głębokości 180 – 200 cm z ośmioma torami, na których jednocześnie będą mogły pływać 64 osoby.

 

Ceny

Godzina korzystania ze strefy rekreacyjnej kosztuje 15 zł (ulgowy -13) od poniedziałku do piątku i 18 zł (ulgowy – 14) w weekendy i święta. Druga i trzecia godzina pobytu będą już tańsze. Z kolei godzina na pływalni sportowej to koszt 12 zł (ulgowy – 11), w godz. 6 – 16 i 11 zł (ulgowy – 10) w godz. 16-23.

Droższe bilety obowiązują w części obiektu z saunami, łaźniami parowymi i jacuzzi, bo za godzinny pobyt trzeba zapłacić 22 zł (ulgowy – 17) od poniedziałku do piątku i 24 zł (ulgowy – 19) w weekendy i święta. Można też nabyć bilet łączony, który oprócz wejścia do saun i jacuzzi uprawnia też do wstępu na część rekreacyjną. Cena takiego biletu, ważnego przez dwie godziny, to odpowiednio 40 zł (ulgowy – 32) w dni powszednie i 44 zł (ulgowy – 35) w weekendy i święta.

Karnety całodniowe, pozwalające bez ograniczeń korzystać z całej oferty aquaparku (z wyjątkiem zabiegów, na które obowiązuje osobny cennik i zapisy), kosztują 90 zł (ulgowy – 72) od poniedziałku do piątku i 99 zł (ulgowy – 79) w weekendy i święta.

 

Wrocławski Park Wodny mieści się przy ulicy Borowskiej. Zapraszamy!

Więcej o aquaparku.

Podziel się opinią! Dodaj komentarz.
0

Twój podpis: (pole jest wymagane)