Dzień Życzliwości – wydarzenia towarzyszące – TerazWrocław.pl – Informacje Praca Studia Nauka Imprezy Mieszkanie we Wrocławiu Stancje

Dzień Życzliwości – wydarzenia towarzyszące

15 listopada 2011 w Wydarzenia
Dzień Życzliwości - wydarzenia towarzyszące

Dzień Życzliwości - wydarzenia towarzyszące

Wrocławianie czytają „Bajania do spania”

Zapraszamy na promocję niezwykłej książki wydanej przez Biuro Promocji Miasta z okazji Dnia Życzliwości. „Bajania do spania” to zbiór pięknych wierszowanych bajek, autorstwa Joanny Laskiewicz, młodej wrocławskiej poetki.

Podczas imprezy będzie można porozmawiać z autorką książki
i posłuchać kilku bajek, które czytać będą znani wrocławianie, m.in. Andrzej Tylkowski, Paweł Rańda, Adrianna Styrcz, Jose Torres, Konrad Imiela.

Na imprezie zaprezentuje się też dwójka znakomitych kubańskich wokalistów: Yaremi de las Mercedes Kordos oraz Juan Carlos Hechavarria.

Animacje dla dzieci zapewni przedszkole Stumilowy Gaj, a każdy mały gość otrzyma słodki upominek

Cały dochód ze sprzedaży książki zostanie przekazany na rzecz Fundacji „Wrocławskie hospicjum dla dzieci”.

20 listopada (niedziela), godz. 14.00
Casa de la Musica, Rynek Ratusz 11/12

Zapraszamy!

 

 

 

 


Uśmiechnij się do sąsiada – życzliwa Leśnica

Dzień Życzliwości - wydarzenia towarzyszące

Dzień Życzliwości - wydarzenia towarzyszące


DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI W WYŻSZEJ SZKOLE BANKOWEJ WE WROCŁAWIU: 

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu w tym roku już po raz szósty przyłącza się do kampanii promocyjnej pod hasłem: „Dzień Życzliwości. Znajdź się wśród Życzliwych” organizowanej przez Biuro Promocji Miasta Wrocławia.

W dniach 20-21 listopada w godz. 9.30-13.15 Centrum Doradztwa dla Studentów przygotowało wiele życzliwych atrakcji dla Studentów:
odbędzie się plebiscyt na Najbardziej Życzliwego Pracownika Uczelni, będzie można wysłać „życzliwą pocztówkę” na koszt WSB w Życzliwym Punkcie Pocztowym. Po uczelni będzie poruszał się Życzliwy Patrol, rozdający cukierki, uściski i życzliwe gadżety, a Ci, którzy wykażą się odwagą i po zjedzeniu cytryny uśmiechną do obiektywu, mają szansę zdobyć tytuł „Mistrza Uśmiechu”!
W dniach 20-21 listopada w Życzliwej Bibliotece będzie można oddać lub prolongować przetrzymane książki bez przykrych konsekwencjiJ. Dodatkowo będziemy także informować studentów o filantropijnej działalności Stowarzyszenia Emmaus, które odbiera używane rzeczy osobiście własnym transportem, a następnie cześć sprzedaje, a cześć oddaje za darmo potrzebującym.


Art Restauracja i Kawiarnia na Dzień Życzliwości

Art Restauracja i Kawiarnia ****, ul. Kiełbaśnicza 20 (obok Art Hotelu)

21 listopada – dla wszystkich naszych Gości AROMATYCZNA KAWA – w prezencie od Art Restauracji i Kawiarni

podaj hasło: Arcik Podróżnik
więcej na www.arthotel.pl


Dolnośląska Szkoła Wyższa w Dniu Życzliwości

Na profilu Dolnośląskiej Szkoły Wyższej na Facebooku powstanie „Dekalog Życzliwych”. Możecie liczyć na niespodzianki od DSW.

Biblioteka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu co roku przyłącza się 21 listopada do akcji „Dnia Życzliwości”. Tradycyjnie tego dnia nasi czytelnicy nie ponoszą opłat za przetrzymanie terminów zwrotów książek poza wyznaczony limit. Na naszych bibliotecznych stanowiskach komputerowych monitory będą pokazywały tapety przypominające o życzliwym dniu, a odwiedzający nas użytkownicy zostaną obdarowani symbolicznym cukierkiem „osładzającym” żywot.

 

Podziel się opinią! Dodaj komentarz.
0

Twój podpis: (pole jest wymagane)